1453 HACKER TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1453 HACKER TEAM

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

%99 msn hack !

YazarMesaj
Nopassword
Teğmen
Teğmen
Nopassword

%99 msn hack ! Empty
MesajKonu: %99 msn hack !   %99 msn hack ! EmptyPerş. Ekim 01, 2009 1:16 pm

bu yöntem benim sürekli kullandığım her defasında kesin sonuç aldığım bir yöntemdir. kesinlikle program veya koda bağlı olmadan yapabiriz. şimdi yapmamız gerekenleri sırası ile anlatıyorum:
öncelikli olarak msn şifresini almak istediğimiz kişiyle arkadaşlık kurmamız gerekiyor.
o kişiye bilgisayardan çok iyi anladığımızı her fırsatta belli edelim hatta onua bazı tiyolar dahi verelim. bu sayede bir şekilde güvenini kazanabiliriz.
buraya kadar herşey tamam. kurbana gerekli yardımları yaptık ve güvenini kazandık. asıl oyunculuk bundan sonra başlıyor. kurbanın telefon numarasını isteyin ve her türlü konuda ona istediği zaman yardımcı olabileceğinizi söyleyin. en önemli mesene bu zaten telefon numarasını almak. şimdi asıl olaya başlıyoruz.
şimdi msnyi açtınız. ve ilk mesajınızı gönderi (mesela naber kanka)
oda size msj atacaktır msnden (iii seden naber) bir müddet karşılık vermeyin sonra yazın: (küsmüyüz kanka neden karşılık vermiyorsun) bu esnada size kurbanınız karşılık verebilir. attığı bütün mesejları görmezlikten gelin ve o karşılık vermiyormuş gibi mesaj göndermeye devam edin (oradamısın kanka...gibi)
bu sırada kurbanımız düşünmeye başlar ''acaba benim attığım mesajlar ona gitmiyomu'' diye.
şimdi ona telefon açın. onun attığı mesajları almamış gibi davranacaksınız.
--- alo küsmüyüz ne oldu neden karşılık vermiyorsun???
---karşılık verdim sana gelmedimi yoksa??
---yok ben mesaj almadım. tekrar bi şey yollasana bakalım delecekmiş??
----yolladım??
---ben bişey görmüyorum. korktuğum başıma geldi kanka senin msnye virüs bulaştırmışlar. şifrene elveda de
---ne virüsü??
---burada çok iyi biliyormuş gibi sallamanız gerekli sen duymadınmı (ağaç virüsü elma virüsü armut virüsü vs piyasada hiç olamayan bir virüs ismi uydurun ve uydurduğunuz virüs isminin yabancı isim olamsına dikkat edin) ...... virüsü yayılıyor. bir arkadaşım söyledi. e-mail adresinin posta kutusuna yerleşiyor. sana gelen bütün mailleri silsen bile o virüs silinmiyor. spayware doctoru yada istediğin programı dene işe yaramıyor. hemen msnni kapat şifreni bana gönder10 dakika içinde sorunu hallederim.
---- yok olmaz msn şifremi veremem.
---- kanka senin şifren benim bir işime yaramaz ama sonra şifrem gitti dövünme. benden günah gitti. posta kodundaki virüsü temizleyecektim ama vermek istemezsen sen bilirsin. banada güvenmedinya helal olsun sana.
----tamam yazıyorum al şifre: (123456 olsun)
----tamam msnni şimdi kapat tam 10 dakika sonra açarsın sonra şifrenide değiştirirsin.
kurbanımızın şifresini aldık. şimdi kurbanımızın adresini msn programına yazıyoruz ve şifremi unuttum diyoruz. oradan devam edip parola sıfırlama seçeneklerinden Parola sıfırlama yönergelerini e-posta ile gönder diyoruz ve kurbanımızın kendi adresine göndermesini sağlıyoruz.
msnyi açalım ve kurbanın adresi ve şifresi ile normal giriş yapalım. posta kutusuna gidelim ve şifre sıfırlama mailini açalım. oraya yine eski şifresini yazalım(yani123456) ve işlemin sonunda alternatif e mail adresini bizim bildiğimiz ades ile değiştirilem.
on dakikanın sonunda kurbanımız şifresi msnsini açsın şifresini değiştirsin. ve üstüne birde bize teşekkür etsin.
bizde istediğimiz zaman onun şifresini tekrar değiştirebilecek olmanın verdiği mutlulukla. yeni kurbanımızı aramaya başlayalım.

evet söylediğim gibi %99 işe yarar. yukarıda yazdığım kurbanımızla bizim aramızda geçmesi muhtemel bir konuşma metni idi. bunu siz istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz ve ne kadar inandırıcı olabilirseniz o kadar şansınız artar.

sanırım bir teşekkürü hak ettim.

(düzeltme: ben sadece kaba olarak sizlere taslak sundum arkadaşlar. bunu düşünerek geliştirebilirsinir ve içine kendinizden birşeyler katabilirsiniz. kurbanınıza düşünme sansı vermediğiniz sürece sonuç bence %100. mesela inandırıcılığınızı artırmak için ona msn üzerinden link atabilir ve bak bu virüs senden bana bulaştı. birazdan msn şifren gider gibi cümleler kurarak kurbanınızı paniğe sevkedebilirsiniz. işlem tamamen sizin zekanızla alakalı. hızlı düşünmek aynı süratte konuşmak ve karşınızdakini hataya zorlamak zorundasınız. yine bir örnek: kurbanınıza hemen msn ni kapat diye telkinde bulunur ve daha önceden başladığınız mailbombarder benzeri programlar ile msn ye girmesini geçici olarak engelleyebilirsiniz. bu zaman istediğiniz herşeyi yapmak zorunda kalır.)

düzeltme 2: akadaşlar bu sadece yöntemin kaba taslak bir kalıbı. benim anlattığım gibi yapmak zorunda değilsiniz. burada yaptığım yönteme göre bir hikaye uydurdum fikir vermesi açısından. işe yarar ve yaramaz bunu önce siz deneyin derim.

selametle arkadaşlar..

%99 msn hack !
1 sayfadaki 1 sayfası